Sziget Bus

Sziget починається з першим кроком на міст K-bridge, прикрашений вітаннями на різних мовах світу – єдиний вхід в неповторний світ Острову Свободи, музики, розваг і цілодобових вечірок.

Щороку сотні тисяч сігетців з більше ніж 80 країн урочисто проходять через цей міст і опиняються в кращому літі свого життя.

А для фанів з України Sziget почнеться
вже в дорозі!

Офіційний туристичний партнер Sziget Festival в Україні, компанія «Богемія Сервіс», підготувала подорож на фестиваль на унікальному Sziget Bus – сучасному великому автобусі, трансформованому в party-club з діджеями, баром, розвагами і розіграшами подарунків протягом всієї дороги!

Саме на Sziget Bus вирушить у свою подорож із почесною місією виступити на Europe Stage гурт-переможець нашого конкурсу!

Вечірка на колесах, незабутня дорога на улюблений фестиваль в компанії однодумців і одного з кращих українських гуртів, знайомство з яким раніше здавалося нереальним – все це стане можливим!

Як потрапити
в Sziget Bus?

Варіант 1

Придбати тур на Sziget, або окремо пакет «Проїзд» у оператора «Богемія Сервіс» – офіційного туристичного партнера Sziget Festival в Україні, і згадувати цю незвичну подорож як одну із найвражаючих пригод у житті!

Детальні пропозиції для сігетців від «Богемія Сервіс»
 

Варіант 2

Взяти участь у конкурсному відборі серед українських гуртів від Sziget Festival Україна і «Богемії Сервіс», добитися гідної перемоги і поїхати на фестиваль зірковим гостем Sziget Bus!

Одне із 49 заповітних місць в Sziget Bus
може стати вашим!

Sziget 2014
aftermovie