Про фестиваль

Sziget – один з найбільших фестів у світі, «Кращий великий фестиваль Європи» за визнанням European Festival Awards 2014 та мільйонів фанів і артистів з усіх куточків планети. Відбувається він у розпал літа на Острові Свободи в центрі Будапешта.

Що таке Sziget

Sziget – значно більше, ніж музичний фестиваль. Це екстраординарна візуальна пригода, величезна територія спілкування, місце зустрічей і знайомств людей одне з одним.

Це тимчасова республіка з власними правилами та цінностями, власним суспільством, власним паспортом, на віддаленій території зеленого острова, в оточенні великого мегаполіса.

Це відомі світові зірки на Main Stage і в лайн-апі різноманітних сцен, який припаде до смаку прихильникам усіх музичних стилів: електронної музики, панку і року, world music, блюзу і багатьох інших.

Пляж Sziget Beach, найоригінальніші «зруйновані» бари Будапешта Ruin Pubs Quarter, захопливі Color Party, Flag Party, Balloon Party, Beach Ball Party та Bubble Party – веселощі у форматі нон-стоп, мистецтво, спорт, розваги і тисячі занять на території Острова Свободи.

Все це Sziget, де щоденні вечірки починаються опівдні і тривають допоки знову не зійде сонце!

Sziget 2014
  • Гостинно прийняв фанів із 87 країн і артистів з 41 країни
  • За 7 днів Острів свободи відвідало рекордні 415 000 людей
  • На острові одночасно відпочивало до 85 000 сігетців щодня
Sziget 2015 відбудеться 10-17 серпня
і, на думку експертів, на нього чекає черговий SOLD OUT
Скільки коштує квиток
на Sziget?
Тижневий – 229 €, п'ятиденний – 199 €,
на один день – 52-59 €.
Детально про типи квитків, вартість і акції: www.szigetfestival.com.ua/tickets
Як організувати поїздку
на Sziget?
Офіційний туристичний партнер Sziget Festival в Україні – компанія «Богемія Сервіс» – зробить все для того, щоб ваша подорож на фестиваль літаком, потягом, або на унікальному Sziget Bus була ідеально спланованою і справді незабутньою, а проживання у чудовому готелі в Будапешті – приємним і комфортним.
Детально про тур на Sziget від «Богемія Сервіс»: www.bohemia-service.com

Sziget 2014
aftermovie